2023-08-23 14:48:55

Sisekontrolli peaspetsialist

CVKeskus.ee klient
Alates 1470 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded on:

• tegevuste tulemuslikkuse kontroll, hindamine, nõustamine ja ettepanekute esitamine;
• riskide, mis võivad mõjutada asutuste tegevuse või kontrollsüsteemi efektiivsust, hindamine, analüüsimine ja järeldusettepanekute tegemine;
• avastatud mittevastavuste ja lahendusmeetmete selgitamine, vajadusel asjaosaliste nõustamine ja juhendamine;
• probleemide edastamine ameti juhatajale seire teostamiseks;
• linna sisekontrolli strateegia elluviimine ametis;
• teenistujate tegevuse õiguspärasuse kontroll;
• distsiplinaarmenetluste läbiviimine.

Ootused kandidaadile

Sobival kandidaadil on:
• kõrgharidus, soovitavalt politsei- või õigusalane;
• praktilise töö kogemus antud valdkonnas;
• oskus orienteeruda juriidilistes küsimustes, oskus analüüsi tulemusena formuleerida seadustega kooskõlas olevaid kirjalikke arvamusi konkreetsetes juriidilistes probleemides;
• eesti keele oskus kõrgtasemel ja vene keele oskus vähemalt kesktasemel koos ametialase sõnavara valdamisega;
• tööks vajalike õigusaktide tundmine, nende kasutamise oskus;
• hea suhtlemis- ja väljendusoskus
• oskus põhjendada oma seisukohti ja arvamusi;
• arvuti kasutamise oskus, sealhulgas ametikohal vajalike teksti- ja tabeltöötlusprogrammide ning vajalike andmekogude kasutamise oskus;
• hea stressitaluvus, võime stabiilselt ja tulemuslikult töötada ka pingeolukorras;
• valmisolek töötada väljaspool üldist tööaega;
• vähemalt B kategooria sõiduki juhtimise õigus;
• isikliku sõiduki kasutamise võimalus.

Omalt poolt pakume eneseteostust toetavas ja arenevas meeskonnas, õppimis- ja arenemisvõimalusi, püsivat töötasu, 35 päevast põhipuhkust.

Lisainfo

Koos CVga palun esitada ka motiveeritud avaldus. Lisainformatsioon Margit Štaub, telefon 661 9874