2023-08-23 14:48:55

MÜÜGI- JA KLIENDISUHETE JUHT

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

• Müügieesmärkide seadmine, täitmine ja aktiivne uute kliendisuhete loomine
• Olemasoleva kliendibaasi haldamine, järjepidev muuseumi võimaluste tutvustamine ja pakkumiste tegemine
• Partnerite leidmine ja läbirääkimiste pidamine ürituste korraldamiseks muuseumi ruumides
• Broneeringute sisestamine ja broneerimissüsteemi haldamine
• Müügiaruandlus ja tulemuste analüüs
• Muuseumi infoürituste korraldamises osalemine

Ootused kandidaadile

Eeldame, et tugev ja särasilmne kandidaat on kõrgharidusega, initsiatiivikas, eesmärgipärane, hea pingetaluvusega ja täpne.
Tal on eesti keele oskus kõrgtasemel, inglise ja vene keele valdamine suhtlustasemel kõnes ja kirjas (kasuks tuleb soome keele oskus).

Kui tundsid ennast ära, siis tule ja aita kaasa moodsa ja põneva muuseumikeskuse käivitamisele!

Pakume vastutusrikast tööd arenevas kultuuriorganisatsioonis, võimalust panustada Eesti Ajaloomuuseumi tulevikku.

Lisainfo

Kandideerimistaotlusi ootame 29. juunini 2017 koos motivatsioonikirja, elulookirjelduse ja palgasooviga e-posti aadressile ruth.laidvee(at)ajaloomuuseum.ee