2023-08-23 14:48:55

Kassapidaja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime täiskohaga kassapidajat Tallinna vanalinna auväärsesse Suurgildi hoone kassasse, kelle töökohustusteks on
1. Klientide nõustamine ja teenindamine kassas
2. Muuseumipiletite, trükiste, meenete müük
3. Arvestuse pidamine külastajate arvu üle
4. Müügiaruannete ja külastusstatistika koostamine
5. Ekskursioonide tellimuste registreerimine

Ootused kandidaadile

Varasem kassas töötamise kogemus
Kiirus ja täpsus
Abivalmidus ja sõbralikkus
Hea eesti, inglise ja vene keele oskus
Pingetaluvus
Korrektus

Pakume tööd Euroopa ühes parimas muuseumis, kaasaegses põnevas ajaloolises keskkonnas, suhtlemisvõimalust paljudest erinevatest riikidest tulnud külastajatega, võimalust osa saada majas toimuvatest kultuuriüritustest . Meil on sõbralikud ja üksteisest lugupidavad kolleegid.
Tööaeg on vastavalt koostatud töögraafikule, mille koostamisel katsume võtta arvesse töötajate soovid ja püüame töögraafiku teha nii et kõik töötajad ja muuseum oleksid rahul. Tööpäev on 9.30 - 18.30, s.h. lõuna ja puhkepausid .