2023-08-23 14:48:55

Klienditoe kõnekeskuse operaator

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Mida Sa hakkad meie juures tegema?
Kutsume oma klienditeeninduse, klienditoe üksuse meeskonda kõnekeskuse operaatori, kelle põhiülesanneteks on AS PV telefonikontaktide kvaliteetne teenindamine vastavalt ettevõttes kehtivatele standarditele; telefonisuhtluste lahendamine ja klientide nõustamine; telefonikontakti klassifitseerimine, lahenduse leidmise koordineerimine, tagasiside andmine; kliendiandmebaasi täitmine, sisestatud kontakti õigsuse kontrollimine ja õigeaegsete lahenduste leidmine ning kliendihaldustarkvara kaudu suunatud ülesannete täitmine ja üldine panustamine klienditoe töö sujumisse.

Ootused kandidaadile

Millised omadused, oskused ja teadmised on selles töös olulised?
Sinust võib saada meie meeskonna liige, kui Sul on vähemalt keskharidus, oled hea kuulaja ja sul on hea eneseväljendusoskus, oled täpne ja korrektne asjaajaja või Sul on telefoniteeninduse kogemused.
Kui Sul on ka motiveeritud töösse suhtumine ja tunned kliendihaldustarkvara tavakasutaja tasemel ning valdad inglise keelt arusaamise tasemel, siis oled oodatud kandideerima!
Kui oled kompetentne, kliendikeskne, valmis meeskonnatööks, täidad lubadusi ja oled arengule suunatud on see töö just Sinu jaoks!
Tööülesanded eeldavad korrektsust, täpsust, pinge- ja rutiinitaluvust, samuti oskust ise planeerida ja jaotada oma tööaega.

Ettevõte pakub

Mida me omalt poolt pakume Sulle?
• Stabiilset tööd regionaalses vee-ettevõttes;
• 3 päeva puhkust lisaks põhipuhkusele, kokku 31 päeva aastas;
• Kaasaegset töökeskkonda;
• Väljaõpet ametikohal kogenud kolleegide juhendamisel;
• Eneseteostuse- ja arenguvõimalusi;
• Täistööajaga klienditoe tööd mugavas ja hubases kontoris, kus ka lapsed ja lemmikloomad on teretulnud;
• Toetvat ja sõbralikku meeskonda ning toredaid ühiseid ettevõtmisi (sh suvepäevad, jõulupidu jpm põnevat);
• Sportimise toetust 20 eurot kuus;
• Konkurentsivõimelist töötasu, lisaks sellele ka tulemustasu.