2023-08-23 14:48:55

Müügiesindaja/ Müügijuht

CVKeskus.ee klient
1200 - 2400 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Müügiesindaja tööülesanded:
• Igapäevane klientidega kohtumine
• Uute ja innovaatiliste toodete tutvustamine;
• Kliendilepingute sõlmimine ja müügiga seotud aruandlus
• Suhtlemine kliendihalduritega

Ootused kandidaadile

Meie ettevõttes on väga lihtne teenida head palka ja olla edukas kui Sul on need omadused:

Sa oled kiire õppija;
Sul on tahe olla edukas müügiesindaja;
Sa oled nutikas;
Sa oled enesekindel;
Sa oled sihikindel;
Sul on julgus klientidega argumenteerida
Sul on vähemalt keskharidus
Sul on B-kategooria juhilubade olemasolu ja auto kasutamise võimalus

Uuele müügiesindajale/ müügijuhile pakume alustamiseks ja edu saavutamiseks järgmisi põhimõtteid:

• Väga head müügialast väljaõpet tööle asumisel ning oskuste arendamist töö käigus;
• Organiseeritud kliendikohtumisi. Kliendihaldurid töötavad selle nimel, et müügiesindaja (Teie) päevaplaan oleks organiseeritud;
• Häid ja innovatiivseid tooteid, mida vajaks ja kasutaks iga inimene või ettevõte;
• Lisaks pakume väga head motivatsioonipaketti (Põhitasu+ tulemustasu+ boonused)
• Autokompensatsiooni
• Karjäärivõimalust (Võimalus saada tiimijuhiks kui oled saavutanud müügis edu)