2023-08-23 14:48:55

Müügikonsultant Valgas

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma Valga müügitiimi jaoks uusi müügikonsultante, kelle igapäevatöö on müüa eraisikutele telefoni teel erinevaid Eestis tuntud tooteid ja teenuseid. Sinna juurde kuulub ka klientide meeldiv ja professionaalne nõustamine. Töö toimub kontoris ja helistamisi teostatakse arvuti vahendusel.

Kui otsid tööd, mis annab lisaks teenimise võimalusele ka eluks vajalikke kogemusi ning oskusi, siis tule ja pane ennast proovile müügis! Müük on hea viis kuidas tundma õppida erinevaid inimesi ning olema osav igas vestlusringis.
Müügi kaudu arendame endas argumenteerimisoskust, väljendusoskust, julgust ning palju muid läbilöömiseks vajalikke omadusi. Kui oled inimene, kes mõtleb ette pisut rohkem, kui nädalavahetus, siis ootame sind meile!

Ootused kandidaadile

- Sa ei pelga inimestele helistamist ja kontakti loomist;
- Oled kiire taibuga, aktiivne ja osav suhtleja;
- Sul on positiivne enesehinnang;
- Oled hea kuulaja ja Sinus peitub võistleja hing;
- Pead kinni kokkulepetest, oled kohusetundlik ja tead mis on distsipliin;
- Sul on hea diktsioon ja selge eneseväljendusoskus!

Meil on töö, mida saab teha väga paindliku töögraafikuga, ühildada väikeste laste või trennide ja miks mitte ka kooliga.

Pakume oma töötajatele tõhusaid müügi- ja tootekoolitusi. Anname endast kõik, et tööst huvitatu saaks müügi alal väga heaks. Pakume hästi paindlikku töögraafikut ja just igaühele sobilikku töökoormust. Võimalik on töötada nii hommiku- kui ka õhtupoole. Õhtused vahetused 15.00-19.00. Teenimisvõimalus sõltub ainult inimesest endast, sest töötasu makstakse vastavalt müügitulemustele.