2023-08-23 14:48:55

Särav grupijuht noortevahetusele (lühiajaline)

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime grupijuhti rahvusvahelisele noortevahetusele "LARP- adventure and fantasy in Swedish nature", mis toimub 30.06-11.07 Hastakasen talus (Göteburgi lähistel), Rootsis.
Grupijuhi ülesandeks on osalejate juhendamine, toetamine ja noortevahetuse korraldajate abistamine.
Lisainfo projekti kohta: http://www.continuousaction.ee/pakkumised-noortevahetus

Ootused kandidaadile

Otsime grupijuhti, kel on:
- vanus 25.a. või vanem (vanuse ülempiiri ei ole määratud);
- huvi noortevahetuse teema vastu;
- on varasemalt reisinud ja suhtleb vabalt inglise keeles;
- omab varasemat noortevahetusel osalemise kogemust või noortegrupiga töötamise kogemust;
- on valmis osalema ettevalmistustes ja kokkuvõtete tegemisel, esindama grupi ja organisatsiooni huve enne noortevahetust, selle jooksul ning ka peale projekti.

Pakume võimalust sõita Eesti noortegrupiga Rootsi, saada uusi kogemusi ja toredaid mälestusi. Kõik kulud on grupijuhil kaetud ja grupijuhi töö on vabatahtlik. Võimalus olla edaspidi kaasatud erinevatesse noortevahetustesse nii grupijuhi- kui osalejana.