2023-08-23 14:48:55

Eesti keele ja kirjanduse õpetaja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Luua Metsanduskool kuulutab välja konkursi 1,0 koormusega eesti keele ja kirjanduse õpetaja ametikoha täitmiseks, kelle peamiseks tööülesandeks on õppetöö läbiviimine maastikehituse ja metsanduse erialade kutsekeskhariduslikel õpekavadel õppijatele.

Ootused kandidaadile

• vastavus HM 26.08.2002 määrusega nr 65 kehtestatud pedagoogide kvalifikatsiooni-nõuetele ja kehtivale õpetaja kutsestandardile;
• hea suhtlemis- ja meeskonnatöö oskus;
• algatus ja loovus, võime osaleda uute lahenduste väljatöötamisel ja nende rakendamisel;
• analüüsi- ja õppimisvõime;
• positiivne ja avatud eluhoiak.
Kasuks tuleb võõrkeelte oskus ning eelnev töökogemus õpetajana.

Omalt poolt pakume kaasaegset töökeskkonda, eneseteostuse- ja –arendamise võimalust, huvitavat ja vastutusrikast tööd ning enesetäiendusvõimalusi. Töötasu sõltub õpetaja kvalifikatsioonist ning üleriigilisest õpetajate töötasu määrast.
Eeldatav tööle asumise aeg on augusti teises pooles 2017.a. Sooviavaldus koos elulookirjelduse ja motivatsioonikirjaga palume esitada 22.juuniks 2017 Lisainfo telefonilt +372 511 5399.