2023-08-23 14:48:55

Ettevõte otsib oma meeskonda Turundusspetsialisti

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Turundusspetsialist peamisteks tööülesanneteks on:
Suhtlemine meedia- ja reklaamiagentuuridega
turundus- ja müügitoetusmaterjalide koostamine ja tellimine
veebikeskonna arendamine ja haldamine
klientidega suhtlemine ja hinnapakkumiste koostamine
sotsiaalmeedia haldamine, e-maili turunduse eest vastutamine
turundusürituste planeerimine ja korraldamine

Ootused kandidaadile

Ootame sind kandideerima, kui:
sul on turundus või ärialane kõrgharidus
omad töökogemust turundus valdkonnas
valdad eesti keelt kõrgtasemel, vene ja inglise keelt suhtlustasandil
oskad seada prioriteete, oled korrektne ja täpne, töötad tulemuslikult ka pingeolukorras
oled loova mõtlemisega ning positiivse ellusuhtumisega

Ettevõte pakub

Meie pakume Sulle:
huvitavat ja vaheldusrikast tööd
pikaajalist töösuhet ja motiveerivat töötasu
erinevaid väljakutseid ja võimalust kaasa rääkida ettevõtte arendamisprotsessis
Kandideerimiseks palume saata CV