2023-08-23 14:48:55

CE-kategooria rahvusvaheliste vedude autojuht

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Euroopa sisesed kaubaveod, külmik poolhaagisega.
Soome,Rootsi,Saksamaa,Austria,Madalmaad,põhja Prantsusmaa
Üks peale ja üks mahalaadimine.
Töö graafik on vastavalt kokkuleppele.
Tööle on võimalik asuda kohe.

Ootused kandidaadile

Töökogemust vähemalt pool aastat rahvusvahelistel vedudel.
• CE kategooria juhiloa olemasolu
• Digitaalse sõidumeeriku kaart
• Autojuhi kutsetunnistus
• ADR
• Korrektsus,lojaalsus, kohusetundlikus ja tahe tööd teha.
Hea pingetaluvus ja suhtlemisoskus.
• Eesti ja inglise keele oskus suhtlustasandil.

Ettevõte pakub

Uut autot: DAF XF 460
Meeldivat suhtumist ja stabiilset tööd.
• Konkurentsivõimelist sissetulekut ja selle õigeaegset laekumist Teie pangakontole, 2000 euri/kuus kätte.
• Autot mis on varustatud GPS seadmetega, kütusekaartidega, teemaksu aparaatidega.
Ettevõtte kulul on võimalik läbida ADR koolitus.
Pakume võimalust alustada tööd veokijuhina värskelt CE-kat juhiload omandanud noorele,kellel on tahtmist ja õppimissoovi saada kogenud autojuhiks.

Lisainfo

Info tel: +372 5145799 või
e-mail: kreeksou(at)gmail.com