2023-08-23 14:48:55

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
4 - 10 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

Klientide teenindamine, toidu ja jookide serveerimine, bankettide korraldamisel abistamine, hubase atmosfääri loomine

Ootused kandidaadile

Meeldiv ja viisakas klientide teenindamine restorani saalis ja terrassil.
Oma välimuse ja firma imago eest hoolitsemine.
Konstantne areng ja töökvaliteedi tõstmine.
Täpne ja vastutustundlik tööülesannete täitmine.
Iseseisev vastutustundlik mõtlemine kriitilises olukorras.

Konkurentsivõimeline töötasu. Võimalus kasvada nii firmasiseselt kui ka teistes omanike ettevõtetes. Töötulemustest sõltuv boonussüsteem.

Lisainfo

Pakume tööd uues peagi avatavas restoranis Solarise keskuses. Meil on kogenud ja suurte teadmistega rahvusvaheline töökollektiiv. Meie jaoks on oluline usaldus, vastutusvõime ja empaatilisus. Pakume tööd inimestele, kes naudib enda tööd, ning omalt poolt pakume konkurentsivõimelist palka koos boonussüsteemiga. Kui tunned, et klienditeenindus paneb su südame kiiremini tuksuma, siis kandideeri.