2023-08-23 14:48:55

Tootmisjuht

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Tootmisjuhi tööülesanneteks on:
* tootmistegevuse strateegiline ja operatiivne juhtimine;
* tootmise igapäevane korraldamine ja jooksvate probleemide lahendamine;
* töökeskkonna ja tööohutuse eest vastutamine ja selle tagamine;
* tööjõu-ja materjaliressursi optimeerimine;
* valmistoodangu lähetamine;
* toote- ja tegevuskvaliteedi planeerimine, korraldamine ning tagamine.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt ootame:
* kutse- või kõrgharidust tootmise/töötlemise, masinaehituse või mehhaanika valdkonnas;
* vähemalt 2 aastast töökogemust tootmisjuhi või metallitöötlemise valdkonnas;
* inglise keele oskust;
* teadmisi tootmisprotsesside meetoditest, süsteemidest, korraldamisest ja juhtimisest;
* jooniste lugemisoskust;
* vastutus- ja otsustusvõimet, enesekehtestamise oskust, konkreetsust, head suhtlemis- ja motiveerimisoskust, tulemustele orienteeritust, väga head planeerimis- ja analüüsivõimet, iseseisevust, kohusetundlikkust, korrektsust ja head pingetaluvust.

Omalt poolt pakume toredat ja sõbralikku meeskonda, väljakutseid ning arenemisvõimalusi. Tööaeg E-R kell 8.00-17.00.

Lisainfo

Kui Sa tunned, et see tööpakkumine on just Sulle, siis võta meiega kindlasti ühendust. Ootame kandideerima ka naabermaakondade töösoovijaid. Lisa oma kandideerimissoovile juurde CV, motivatsioonikiri ning palgasoov.