2023-08-23 14:48:55

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Sinu peamisteks vastutusvaldkondadeks on:

• ostu- ja müügiarvete menetlemine
• laekumiste jälgimine ja töö võlglastega
• palga- ja puhkusetasude arvestus
• statistiliste aruannete, sh palgaarvestusega seotud aruanded, koostamine ning esitamine
• maksuarvestus ja maksudeklaratsioonide esitamine
• kulude jälgimine ja arvestuse pidamine
• varade arvestus ja ümberhindamine, inventuuride läbiviimine
• majandusaasta aruande jaoks vajaliku info esitamine, auditeerimise protsessis osalemine

Ootused kandidaadile

Sa oled sobiv kandidaat kui:
• Sul on raamatupidamisalane kõrgem- või eriharidus
• omad vähemalt 3 aastast varasemat töökogemust sarnasel ametikohal
• Sul on väga head teadmised raamatupidamisest
• tunned hästi raamatupidamis- ja maksuseadusi
• valdad kõrgtasemel eesti ning suhtlustasemel inglise ja vene keelt
• Sind iseloomustavateks märksõnadeks on ausus, korrektsus, kohusetundlikkus, hea suhtlemisoskus ning tuled tööga toime ka pingelistes olukordades
• Sul on väga hea arvutikasutamise oskus
• kasuks tuleb Directo raamatupidamisprogrammi kasutamise kogemus

Ettevõte pakub

Sulle pakume:
• vastutusrikast ja stabiilset töösuhet
• konkurentsivõimelist töötasu
• meeldivat töökollektiivi
• kaasaegset töökeskkonda