2023-08-23 14:48:55

Armeerija Rootsi

CVKeskus.ee klient
17 - 20 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

Pakume tööd kogenud armeerijale Rootsis asuva elektrijaama ehitusel. Töökoha asukoht on Göteborgi lähedal Sobackenis. Töö algab mai keskel ja kestab kuni augusti lõpuni. Tööleping Rootsi firmaga. Firma aitab asjaajamisel ja otsib elamispinna.

Ootused kandidaadile

Eelnev betoonitööde kogemus vähemalt 3 aastat
Jooniste ja mõõtude lugemise oskus
Inglise keele oskus suhtlustasemel
SSG sertifikaat, kui ei ole, siis aitame teha
Eesti või mõne muu EU riigi kodakondsus
Kasuks tuleb varasem töökogemus välismaal ja oma auto kasutamise võimalus

Ettevõte pakub

Ametlik tööleping Rootsi firmaga, maksud makstakse Rootsi
Firma aitab asjaajamisel ja otsib elamispinna.

Lisainfo

Kandideerimiseks palun saatke oma CV läbi CV keskuse. Enne saatmist vaadake üle, et teie CV on uuendatud ja telefoni nr ning e-mail on õiged, muidu ei ole võimalik teiega ühendust võtta. Lisainfo töö kohta telefoni teel nr 5234535 argipäeviti kl 10-16.