2023-08-23 14:48:55

Tootmistööline puidutehasesse Soome

CVKeskus.ee klient
10.5 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

Pakume tööd tootmistöölistele puidutehases Soomes. Vajame mitut inimest. Töö sisuks on katusesõrestike ja sarikate valmistamine. Töö 2 vahetuses. Töö asukoht Keitele linn Soomes, u 410 km Helsingist põhja poole. Töö algab maikuus. Tööleping Soome firmaga. Firma poolt elamispind.

Ootused kandidaadile

Eelnev füüsilise töö kogemus
Jooniste ja mõõtude lugemise oskus
Soome või inglise keele oskus
Eesti või mõne muu EU riigi kodakondsus
Kasuks tuleb varasem töökogemus välismaal ja oma auto kasutamise võimalus

Ettevõte pakub

Ametlik tööleping Soome firmaga, maksud makstakse Soome
Palk 10,50 eurot tunnis bruto.
Firma poolt on elamispind. Üür u 300 eur/ kuus.
Transport Eestist Soome ja tagasi on töötaja enda kulul

Lisainfo

Kandideerimiseks palun saatke oma CV läbi CV keskuse. Enne saatmist vaadake üle, et teie CV on uuendatud ja telefoni nr ning e-mail on õiged, muidu ei ole võimalik teiega ühendust võtta. Lisainfo töö kohta telefoni teel nr 5234535 argipäeviti kl 10-16.