2023-08-23 14:48:55

Pearaamatupidaja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

• Ettevõtte raamatupidamisarvestuse korraldamine
• Sissetulevate rahaliste vahendite, kaubanduslike ja materiaalsete väärtuste arvestus
• Raamatupidamisaruannete ja konsolideeritud aruannete koostamine
• Majandus- ja finantstegevuse majanduslik analüüs
• Pikaajaline ja lühiajaline finantsplaneerimine
• Statistiline aruandlus
• Raamatupidamisarvestuste ja aruandluste organiseerimine ja kontrollimine ettevõtte struktuuriüksustes
• Osalemine struktuurifondide projektides
• Juhataja ülesannete operatiivne täitmine

• Организация бухгалтерского учета на предприятии
• Учёт поступающих денежных средств, товарно-материальных ценностей
• Составление бухгалтерской отчетности, консолидированной отчётности
• Экономический анализ хозяйственно-финансовой деятельности
• Долгосрочное и краткосрочное финансовое планирование
• Статистическая отчетность
• Организация и контроль бухгалтерского учета и отчетности в структурных единицах предприятия
• Участие в проектах структурных фондов
• Оперативное выполнение поручений руководителя

Ootused kandidaadile

• Vähemalt viie aastane töökogemus taolisel ametil
• Oskus töötada kontori programmidega (1C raamatupidamine, Microsoft Office) kõrgel tasemel
• Hea maksualase ja kommerts seadusandluse tundmine
• Vene, eesti ja inglise keele vaba valdamine
• Oskus töötada multitegumtöö tingimustes
• Prioriteetide paikaseadmise oskus
• Sihikindlus, iseseisvus, tugevad analüütilised oskused
• Soov liikuda karjääriredelil edasi

• Опыт работы на подобной должности не менее 5 лет
• Умение работать с офисными программами (1С бухгалтерия, Microsoft Office) на продвинутом уровне
• Хорошие знания налогового и коммерческого законодательства
• Свободное владение русским, эстонским, английским языками
• Умение работать в условиях многозадачности
• Умение расставлять приоритеты
• Целеустремленность, самостоятельность, сильные аналитические способности
• Желание карьерного роста

• Head võimalust realiseerida oma teadmisi ja hindamatut kogemust rahvusvahelises ettevõttes
• Karjääri ja proffessionaalset kasvu
• Viie päevast töönädalat (täistööaeg)
• Fikseeritud palka
• Firma üritusi, ühiseid sporditegevusi
• Sõbralikku kollektiivi ja meeldivat töökeskkonda

• Хорошую возможность реализации своих навыков и бесценный опыт в международной компании
• Карьерный и профессиональный рост
• Пятидневная рабочая неделя (полная занятость)
• Фиксированный оклад
• Корпоративные мероприятия, совместное занятие спортом
• Дружный коллектив и благоприятную рабочую атмосферу