2023-08-23 14:48:55

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Tegeleda aktiivselt VH Group OÜ poolt esindatavate brändide hulgimüügiga. Otsida uusi kliente ja hoida väga häid suhteid olemasolevate klientidega. Sinu ülesanneteks on luua enda müügistrateegia, koostada müügiprognoosid ja tegutseda, et prognoosid täituksid. Meie anname sulle vabad käed, et saaksid ennast tõestada just sulle sobivatel viisidel. Lisaks müügitööle saad aidata kaasa mõelda ka turunduse küsimustes ja selle läbi enda loovust väljendada. Esindame Eestis ja Baltikumis selliseid popullarseid brände nagu: St. Moriz Self Tan, Mancave, Crazy Kids, Zimplikids, Herbolive, Aloe Natura, Evoluderm ja paljusid teisi.

Ootused kandidaadile

Ei ole tähtis kas oled neiu või noormees. Soovitav on omada müügiesindaja töökogemust hulgimüügi valdkonnas (ilutooted ja/või mänguasjad). Kindlasti pead olema rõõmsameelne, positiivse ellusuhtumisega ega kohku väikeste tagasilöökide ees kui esimesel korral müük teostamata jääb. Kõige tähtsam on olla aktiivne, täis pealehakkamist ja rõõmsameelsust. Kui sul ei ole suuri kogemusi müügiesindaja ametikohal, siis ära kohku, peaasi et oled täis pealehakkamist ja õppimistahet. Koolitame su ise väga heaks meistriks. Kindlasti peaksid omama B kategrooria juhilube ja tore oleks kui saaksid kasutada enda autot, vähemalt katseajal.

Omalt poolt pakume kindlat põhipalka + boonust vastavalt müükidele. Meie käest saad ka vahendid töötegemiseks ja väga mõnusa meeskonna, kelle abil hakata enda unistusi ja eesmärke ellu viima. Enda meeskonna liikmetele pakume ka ettevõtte siseseid soodustusi.