2023-08-23 14:48:55

Tugiteenuste ja süsteemiadministraator

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

SA Rahvusvaheline Kaitseuuringute Keskus (RKK) otsib enda meeskonda tugiteenuste ja süsteemiadministraatorit, kes:

• korraldab RKK infosüsteemide seiret, hooldust ja täiustamist;
• haldab olemasolevat IT-, kontori-, heli- ja muud tehnikat ja osutab kasutajatuge;
• projekteerib, haldab, administreerib ja sisustab veebilehti;
• määratleb RKK IT- ja tehnikaalaseid vajadusi;
• teeb ettepanekuid riist- ja tarkvara soetamise kohta ning korraldab nende soetamist;
• tagab riist- ja tarkvara laitmatu toimimise;
• kontrollib IT turvameetmete rakendamist;
• dokumenteerib ja lahendab infosüsteemi turvaintsidente;
• koostab ja haldab IT-süsteemide ja tehnikaalast dokumentatsiooni;
• osaleb IT- ja telekommunikatsioonivahendite inventuuris;
• toetab RKK meeskonda tehnikaalaselt (IT, audio, video) ürituste korraldamisel;
• nõustab ja juhendab RKK meeskonda tehnika ja tehnoloogia kasutamise osas (nn IT helpdesk);
• tegeleb audio-video ja tekstide töötlusega.

Põhilised töökeeled on eesti ja inglise keel.

Ootused kandidaadile

Töötaja peab vastama järgmistele kvalifikatsiooninõuetele:
• kõrgharidus IT- või tehnikavaldkonnas või sellele vastav kvalifikatsioon;
• erinevate platvormide (nii riistvara, süsteemi- kui rakendustarkvara tasandil) tundmine;
• erialaste standardite ja seadusandluse hea tundmine;
• head teadmised süsteemihaldusest, andmeturbest ja tarkvaraarenduse protsessidest;
• teadmised kasutajatoetuse toimemehhanismidest;
• vähemalt algtasemel administreerimisoskus Typo3 ja Joomla sisuhaldussüsteemidega;
• teadmised sotsiaalsest meediast, internetisuhtluse erijoonte tundmine.
• suhtlemis-, õppimis- ja koostööoskus;
• head haldusoskused ja dokumenteerimisoskus;
• orienteerumine IT-ga seonduvates õiguslikes küsimustes;
• projektijuhtimise baasoskus;
• väga hea eesti ja inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas;
• kõrge pingetaluvus.

Kasuks tulevad üldteadmised ja praktilised oskused turundusest, meediast ja IT eri rakendusvaldkondadest.

Omalt poolt pakume rahvusvahelist, kaasaaegset ja huvitavat töökeskkonda; paindlikku tööaega, konkurentsivõimelist palka, dünaamilist meeskonda ja põnevaid väljakutseid.

Lisainfo

Töökoht asub Tallinna kesklinnas.

Tööle asumise kuupäev 22.05.2017.