2023-08-23 14:48:55

Ostu- ja riigihangete spetsialist (korduskonkurss)

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Sinu tulevased peamised tööülesanded saavad olema järgmised:
* ostuprognooside ja - tellimuste koostamine;
* tarnijate valik ja tarnijatega läbirääkimiste pidamine;
* laovarude haldamine;
* ostutellimuste täitmise jälgimine;
* riigihangete dokumentatsiooni koostamine, esitamine ja haldamine hankijapõhiselt;

Ootused kandidaadile

Parimad eeldused kandideerimiseks, mida tulevaselt kolleegilt ootame on:
* hea analüüsivõime;
* väga hea eesti keele oskus nii kõnes kui ka kirjas;
* hea inglise ja vene keele oskus (kõnes ja kirjas);
* korrektsus, kohusetundlikkus, täpsus, järjekindlus;
* väga hea suhtlemisoskus ja pingetaluvus.

Kasuks tuleb:
* Kõrgharidus (soovituslik proviisor või farmatseut);
* Eelnev töökogemus ostujuhina;
* Praktiline töökogemus riighangete läbiviimisel;
* Riigihangetega seonduvate põhitoimingute tundmine ja sellega seonduva dokumentatsiooni koostamise ja käsitlemise oskus.

Pakume Sulle vaheldusrikast tööd Baltikumi ühe kiiremini areneva ettevõtte peakontoris (Laagri Ärimajas), kaasaegset töökeskkonda koos sõbraliku ja avatud meeskonnaga, moodsaid töövahendeid, erinevaid soodustusi.

Esialgu tagame töökoha lapsehoolduspuhkusele mineva töötaja asemele, kuid ei välista edaspidise koostöö jätkamist ka siis, kui asendatav töötaja naaseb. Head töötajad leiavad meil alati sobiliku rakenduse!