2023-08-23 14:48:55

Suvepraktikant

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Nüüd on kogenud müügiesindajal just õige aeg meiega liituda ja müügiahela juhtimine üle võtta! Oma tegevuse laiendamise tõttu otsime oma meeskonda: 2 laenuhaldurit. Sinu töö eesmärk on leida uusi laenu projekte EstateGuru platvormile. Töötada tuleb uute ja olemasolevate B2B klientide andmebaasiga. Iga uus edukalt rahastatud laen tähendab Sulle ILMA ülempiirita vahendustasu. Selle töö puhul on kombineeritud müügi- ja laenuhalduri ülesanded. Kui Sinu kliendi laenutaotlus platvormil rahastatakse, jätkad Sina laenuvõtjaga kui peamise kontaktiga suhtlemist.

Ootused kandidaadile

• Head suhtlusoskust ja müügikogemust;

• Huvi kinnisvara vastu on eelis;

• Enesekindlust arvuti/Interneti kasutamisel ning kiiret õppimisvõimet;

• Kasuks tuleb hea vene ja inglise keele oskus.

• Väga head töötasu ning tulemuspalka; • Võimalust kaasa rääkida ettevõte arengus; • Energilist ja tulemustele orienteeritud õhkkonda; • Kaasalöömist rahvusvahelistes projektides. Kui soovid kandideerida saada meile oma CV : job[at]estateguru.co või kandideeri CV Keskuse portaali kaudu.