2023-08-23 14:48:55

CNC töötlemiskeskuse operaatori praktikant (Õpilane)

CVKeskus.ee klient
Alates 1000 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

• peamiseks tööks on toodete töötlemise õppimine CNC juhtimisega töötlemiskeskusel.
• toote jooniste järgi programmide koostamine Heidenhain juhtimissüsteemiga TOS Varnsdorf töötlemiskeskusele.
• töötlemiskeskuse seadistamine ja opereerimine.
• kvaliteedi- ja tootedokumentatsiooni korrektne täitmine.
• töötlemiskeskuse igapäevane hooldamine.

• основной задачей является обучение качественной и своевременной обработки изделий при помощи CNC станка TOS Varnsdorf.
• составление программ (Heidenhain) согласно чертежам.
• наладка станка и управление им.
• корректное заполнение контрольных листов.
• ежедневное обслуживание станка, а также содержание его в чистоте.

Ootused kandidaadile

• eelnev töökogemus metallitööstuses.
• tehniliste dokumentatsioonide ja jooniste lugemise oskus ning selle alusel detailide valmistamine.
• Heidenhaini ja Fanuci programmeerimise oskus.
• teadmised metallide töötlusest.
• oskus kasutada mõõteriistu.
• vastutus ja kohusetunne.

Приветствуется:
• опыт работы в металлопроизводстве.
• навыки чтения чертежей и технической документации.
• опыт программирования в системе Heidenhain и Fanuc.
• знания в обработке металлов.
• умение пользоваться измерительным инструментом.
• ответственность и дисциплина.

• tööle väärilist tasu, töötasu õppepeioodi ajal alates 1000 EUR brutto, hiljem alates 1500 EUR brutto.
• väljaõpet kohapeal.
• vastutusrikast ja huvitavat tööd rahvusvahelises ettevõttes.
• pikaajalist ja stabiilset töösuhet.
• häid töö- ja olmetingimusi (olemas sauna kasutamise võimalus).
• soodushinnaga toitlustamist ettevõtte sööklas.
• tööriietust.
• toetust sportimisel.

Фирма предлагает:
• заработная плата ученика от 1000 евро бруто, после окончания обучения начиная от 1500 евро бруто.
• предлагаем обучение на месте.
• ответственную и интересную работу в международной компании.
• постоянные и стабильные трудовые отношения.
• хорошую работу и условия (имеются души, бани, оборудованые столовые).
• питание в столовой по скидочным ценам.
• рабочую одежду.
• компенсация за спорт.