2023-08-23 14:48:55

Tootmisjuht (toitlustusvaldkonnas)

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Kui Sul on huvi ja kirg toitlustusvaldkonna vastu, siis Sul on võimalus kandideerida meie meeskonna liikmeks.
Võtame tööle tootmisjuhi. Kandidaadilt eeldame avarat maailmapilti toidukultuuri vallas ja eelteadmisi toiduvalmistamise alal. Tulevane tootmisjuht aitab planeerida Põlva Maksimarketisse rajatavat kulinaariatsehhi, kohvikut ja kondiitritsehhi ning on nende ettevõtete juht.

Ootused kandidaadile

Tootmisjuhi praeguseks tööülesandeks on Põlva Kaubamaja kohviku ja köögi ning kondiitritsehhi töö juhtimine, sealhulgas:
• suurepärase klienditeeninduse tagamine
• koostöös peakoka ja kondiitritsehhi juhatajaga toitlustuse tootearendus
• hinna- ja hankepoliitika kujundamine
• ettevõtete eesmärkide seadmine ja vastutus täitmise eest
Kui Sul on hea algatusvõime, analüütiline mõtlemine, julged pakkuda uusi ideid, oled töökas ja kohusetundlik, saada oma cv Põlva Tarbijate Ühistu e-posti aadressile personal(ät)pty.ee
20. maiks.

Pakume Sulle head võimalust eneseteostuseks arenevas organisatsioonis. Sa saad rikkamaks paljude tublide kolleegide võrra, Sind ootavad huvitav ja vastutusrikas töö, tubli meeskond, kaasaegsed töövahendid ning võimalus anda oma panus ettevõtte heale käekäigule