KREDIIDIHALDUR/OSTUASSISTENT (ASENDAJA LAPSEHOOLDUSPUHKUSE AJAKS)

CVKeskus.ee klient
1000 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Esialgu tähtajaline leping kuni 04.2019. Sobivusel pakume hiljem tähtajatu lepingu mõnele muule ametikohale. Meil on kiirelt kasvav ettevõte ja häid inimesi ei taha ära lasta. Tööülesanded • uue kliendi loomine andmebaasis, taustakontroll, krediidilimiidi päringud, kindlustuslimiidi päringud, lepingute ettevalmistamine, välja saatmine ja haldamine; • faktooritavate müügiarvete pangale esitamine ja faktooringu portfelli jälgimine; • kliendivõlgnevuste jälgimine ja meeldetuletuste saatmine (sealhulgas ka kõned eesti, vene ja inglise keeles) vastavalt ettevõttes kehtestatud protsessile; • andmebaaside haldamine, täiendamine (hinnakirjad, tooteandmed, tootepildid); • ostuarvete kontroll ja sisestamine majandustarkvarasse ja sissetulekute loomine nende põhjal, ostureskontro ja ostu järeltellimuste jälgimine; • väiksele organisatsioonile kohaselt on ka mõned lisaülesanded, mis ametinimetusega võib-olla nii hästi kokku ei lähe: tõlgete tellimine, tõlkeetikettide haldus, vajadusel raamatupidaja assisteerimine, müügiassistendi asendamine.

Ootused kandidaadile

• hea eesti, vene ja inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas (60% tööst eesti keeles, 30% vene keelt, 10% inglise keelt); • heal tasemel arvuti ja Exceli kasutamise oskus (vajalik selleks, et töö saaks tehtud piisavalt kiiresti). • hea suhtlemisoskus ja avatus • analüütilised võimed • hea õppimisvõime ja proaktiivne suhtumine Kasuks tuleb (kuid pole ilmtingimata nõutav) • väga hea exceli tundmine • töökogemus Directo äritarkvaraga • eelnev kogemus sarnasel ametipostil

Ettevõte pakub

• kaasaegne töökeskkond
• teatud paindlikkust tööajas ja tingimustes (võimalik osaline kaugtöö)
• ettevõtte sisene karjäärivõimalus
• toetav, nooruslik ja progressiivne tiim
• erialased oskused võimalik omandada meie juures töö käigus
• tasuta kohv ja puuviljad kontoris