Trükimeedia monitooringuspetsialist VIP1

Meedius Eesti OÜ

Tööpakkumise number

471207

Töö kirjeldus

Sinu ülesanneteks saab trükimeedia digitaalne monitoorimine, sealt etteantud märksõnadele vastavate kajastuste leidmine ning leitud artiklite edastamine meie andmebaasi.

Nõudmised kandidaadile

Me otsime oma meeskonda inimest, kes on oma töös täpne, saab arvuti kasutamisega väga hästi hakkama, on suhtlusaldis ning ei kohku väljakutsete ees.
Me eeldame, et oskad väga hästi eesti keelt ja vähemalt suhtlustasandil ka inglise keelt.
Varasemad kogemused meedia monitoorimise alal ei ole vajalikud.

Omalt poolt pakume väljaõpet, võimalust töötada sõbralikus ja rahvusvahelises meeskonnas, ning kaasaegseid töötingimusi.

Asukoht:
Tallinn
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. mai 2017
Kuulutus sisestati:
20. aprill 2017
Soovin kandideerida

Trükimeedia monitooringuspetsialist

Meedius on üks Eesti suurimaid meedia- ja äriseire firmasid, kuhu on koondunud 15 oma ala professionaali. Alates aastast 1993 oleme kohalikele ja rahvusvahelistele organisatsioonidele Eestis pakkunud teenuseid, mis aitavad tõhustada ettevõtte kommunikatsiooni- ja turundustegevust.
Meedius filtreerib, teeb kokkuvõtteid ja analüüsib meedia ning muude avalike allikate teavet kliendi perspektiivist. Oma teenustega aitame ettevõtetel saada ülevaadet turunduse ja kommunikatsiooni efektiivsusest ning paremini planeerida ja jälgida kommunikatsioonitegevust. Samuti pakume oma klientidele aktuaalset ja strateegilist teavet nende ärivaldkonna ja -keskkonna kohta.

Vaatan ettevõtte profiili