2023-08-23 14:48:55

Ostuspetsialist

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Ootame ostuosakonnaga liituma OSTUSPETSIALISTI, kelle põhiülesanneteks on šokolaadi- ja suhkrukondiitritoodete tootmiseks ja turustamiseks vajalike ostude planeerimine ning hankeprojektide juhtimine.
Töö hõlmab pakendi ja toorme ostude planeerimist ja läbiviimist; ostulepingute ettevalmistamist ja haldamist; tarnijate hindamist ja auditeerimist; osalemist hangete ettevalmistamises ja läbiviimises ning ostuläbirääkimistel. Oluline on ka arendusprojektides ning eelarve protsessis osalemine.
Töö eeldab tihedat koostööd kontserni ostuosakonnaga.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame
- majandusalast või tehnilist rakenduslikku kõrgharidust
- vähemalt 3-aastast ostuvaldkonna kogemust
- väga heal tasemel suulist ja kirjalikku (C 1) eesti ja inglise keele oskust soovitavalt ühe skandinaavia keele ja vene keele oskust heal tasemel
- Exceli andmetöötlust heal tasemel
- süsteemsust, prioriteetide seadmise oskust ja vastutustundlikkust
- suhtlemisjulgust, analüüsivõimet ning läbirääkimisoskust
- kasuks tuleb ERP kasutamiskogemus

Pakume tööd sõbralikus kollektiivis Eesti armastatuima kaubamärgiga ettevõttes.
Tööle ja koju sõitmiseks saab kasutada ettevõtte poolt renditud busse, mis väljuvad kesklinnast ja Lasnamäelt.

Väljavõte soodustustest, mida Kalev oma töötajatele pakub:
- toetused erinevate perekondlike sündmuste puhul
- ettevõtte spordisaali kasutamine ja tervisespordiüritustel osalemiste toetamine
- Orkla aktsiate ostmine 1xaastas olulise allahindlusega - viimastel aastatel -30%, mille eest on võimalus tasuda järgmise aasta jooksul osade kaupa töötasust mahaarvamisega.
- uute toodete degusteerimine
- bensiinikaardi soodustused jne

Lisainfo

Lisainfo konkursi korralduslikes küsimustes telefonil 6877 738.