2023-08-23 14:48:55

Sotsiaaltöö lektor, 0,5 ametikohta

CVKeskus.ee klient
590 - 640 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Lektor on õppejõud, kes viib läbi õppetööd, juhib uurimis- ja arendusprojekte või muud loometegevust ning juhendab nendesse tegevustesse kaasatud üliõpilasi. Õpetatavad ained on sotsiaalpoliitika, sotsiaalgerontoloogia, avahoolekande korraldus.

Ootused kandidaadile

Lektoril nõutav:
magistrikraad või sellele vastav kvalifikatsioon;
pedagoogilise töö kogemus või pedagoogiline ettevalmistus;
üliõpilaste juhendamise (kursuse-, lõputöö) kogemus;
eesti keele oskus kõrgtasemel;
ühe EL (soovitavalt inglise keele) ja vene keele oskus tööalase suhtlemise tasemel.

Kandideerijal esitada:
avaldus;
elulookirjeldus koos publikatsioonide loeteluga ja viimase viie aasta pedagoogilise tegevuse ülevaatega;
haridust tõendava(te) dokumendi(tide) koopia(d);
kandidaadi poolt oluliseks peetud muud dokumendid, mis tõendavad kandidaadi vastavust kvalifikatsiooninõuetele.

Dokumendid saata 17. maiks 2017 aadressile
Lääne-Viru Rakenduskõrgkool
Tiigivahe tee 2
Mõdriku
46609 Lääne-Virumaa
„Õppejõudude konkurss”

või saata e-posti aadressile eda.vahero(at)lvrkk.ee

Pakume piiramatuid eneseteostuse ja arengu võimalusi ning tänapäevast töökeskkonda.