2023-08-23 14:48:55

Rahanduse dotsent, 1,0 ametikohta

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Dotsent on õppejõud, kes osaleb aktiivselt uurimis- ja arendustegevuses või muus loometegevuses ja võib juhtida oma kutseala uurimis- ja arendustegevust või muud loometegevust, viib läbi õpet ning juhendab tulemuslikult nendesse tegevustesse kaasatud üliõpilasi ja õppejõude.
Õpetatavad ained on seotud ettevõtte rahandusega.

Ootused kandidaadile

Dotsendi kvalifikatsiooninõuded on järgmised:
• Omab doktorikraadi või sellele vastavat kvalifikatsiooni.
• Omab pedagoogilise töö oskust ja kogemust.
• Omab üliõpilaste juhendamise kogemust.
• Omab vähemalt viie aastast oma kutseala töökogemust ning uurimis- ja arendustegevuse või muu loometegevuse kogemust.
• Valdab eesti keelt kõrgtasemel.
• Valdab ühte EL ja soovitavalt vene keelt tööalase suhtlemise tasemel.

Kandideerijal esitada:
avaldus;
elulookirjeldus koos publikatsioonide loeteluga ja viimase viie aasta pedagoogilise tegevuse ülevaatega;
haridust tõendava(te) dokumendi(tide) koopia(d);
kandidaadi poolt oluliseks peetud muud dokumendid, mis tõendavad kandidaadi vastavust kvalifikatsiooninõuetele.

Dokumendid saata 17. maiks 2017 aadressile
Lääne-Viru Rakenduskõrgkool
Tiigivahe tee 2
Mõdriku
46609 Lääne-Virumaa
„Konkurss”

või e-posti aadressile eda.vahero(at)lvrkk.ee

Pakume piiramatuid eneseteostuse ja arengu võimalusi ning tänapäevast töökeskkonda.