2023-08-23 14:48:55

Personalispetsialist

CVKeskus.ee klient
1100 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

- Personali värbamine Muuga sadamas nii püsivaks kui ka hooajaliseks tööks.
- Töölepingutega töötamine.
- Töötajate sisse kandmine töötamisregistrisse ja arvelt mahavõtmine
- Igapäevase dokumendihalduse korraldamine
- Tööaja, summeeritud tööaja, graafikute ja tabelite arvepidamine
- Töötajate tervisekontrolli organiseerimine
- Vajaliku tööjõu operatiivne otsing
- Potentsiaalsete kandidaatide analüüs ja läbi töötlemine.
- Tööintervjuude läbiviimine ja organiseerimine.

- Прием на работу работников на постоянную и сезонную работу в порту Мууга.
- Полное ведение текущей рабочей документации.
- Работа с трудовыми договорами.
- Регистрация работников в регистре занятности и снятие с учета
- Ведение учёта рабочего времени, суммированного рабочего времени, графиков и табелей.
- Вести учет графиков и табелей
- Организация и контроль медицинского осмотра работников.
- Оперативный поиск необходимой рабочей силы.
- Анализ и проработка потенциальных кандидатов.
- Организация и проведение собеседований.

Ootused kandidaadile

- Kõrgharidus või personalitööalane haridus
- Eesti keele (B2 tasemel) ja vene keele valdamine
- Teadmised ja oskused töötada Töölepingu seadusega
- Punktuaalsus
- Oskus töötada arvutiprogrammidega (Word, Excel, Outlook, Internet).
- Tööle asumine koheselt.

- Высшее образование или опыт работы по специальности.
- Владение эстонским (категория В2) и русским языком.
- Знание и умение работать с Законом о трудовом договоре
- Пунктуальность.
- Умение пользоваться компьютерными программами (Word, Excel, Outlook, Internet).
- Приступить к работе срочно.

Ettevõte pakub

- Kaasaegsed töötingimused, eraldi kabinet.
- Pikaajalise töölepingu stabiilses ettevõttes
- Tööaeg: 8,00-16,45
- Suhtluskeel – vene
- Töökoht asub Muuga Sadamas
- Töötasu - 1100 eurot.

- Современные условия труда, отдельный кабинет
- Долгосрочные трудовые отношения
- Рабочее время 8.00- 16.45
- Язык общения – русский
- Местоположение - Мууга Порт
- Зарплата – 1100 евро в месяц.