2023-08-23 14:48:55

Pakkija-laomees

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Pakume tööd pakkija-laomehele, kelle ülesanneteks on lao korrashoid ning laotöö üldine koordineerimine, kaupade vastuvõtmine, tootmise operatiivne varustamine materjalidega, valmistoodangu väljastamine (sealjuures valmistoodangu pakkimine ning pakendite valmistamine), lao- ja saatedokumentide haldamine, sissetulevate ja väljastatavate kaupade kvaliteedi kontroll ning inventuuride läbiviimine.

Ootused kandidaadile

- Autojuhilubade olemasolu
- Kesk- või kutseharidus
- Arvuti kasutamise oskus
- Varasem kokkupuude laotööga
- Hea eesti keele oskus
- Füüsiline vastupidavus
- Hea pingetaluvus
- Head eeldused meeskonna- ja iseseisvaks tööks
- Soov ja võime kiirelt omandada vajalikke oskusi ja teadmisi

Kasuks tulevad ka:
- Tõstukilubade olemasolu
- Vene ja inglise keele oskus

Ettevõte pakub

- Häid töötingimusi ja meeldivat töökeskkonda
- Konkurentsivõimelist töötasu
- Vajadusel väljaõpet
- Võimalust realiseerida ja arendada oma võimeid