Kinnisvarakonsultant

Firma nimi peidetud

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 469558

Tööpakkumise number

469558

Töö kirjeldus

Pakutava töö iseloomuks on ärikinnisvara vahendamine, mis eeldab kandidaadilt tahet ja oskust teha aktiivset kinnisvara müügitööd. Tööülesanneteks on Ärihoonete Kataloogi - www.ärihooned.ee - abiga:

- ettevõtete kinnisvaraalane nõustamine;
- ärikinnisvara vahendamine;
- klientide hankimine, teenindamine ja kliendisuhete hoidmine.

Nõudmised kandidaadile

- huvi kinnisvara valdkonna vastu;
- ettevõtja suhtumine;
- initsiatiiv ja eesmärgipärasus;
- korrektsus ja distsipliin;
- kõrgharidus.

Kasuks tuleb:

- majanduse ja rahanduse alusteadmised;
- varasem müügitöö kogemus;
- CAD programmide tundmine;
- teadmised fotograafiast ja graafilisest disainist.

Ettevõte pakub

- isiklikku arengut kasvavas firmas;
- väljaõpet oma ala asjatundjatelt;
- garanteeritud töötasu;
- head edukustasu.

Lisainfo

Pakume garanteeritud töötasu ja head lisateenimise võimalust. Meie meeskond koosneb pikaajalise kogemusega ehituse- ja kinnisvaraasjatundjatest. Ootame oma meeskonda õpihimulist, progressiivset ja initsiatiivikat inimest, kes tahab teha karjääri kinnisvaravaldkonnas. Pakume võimalust ühineda ambitsioonika tiimiga.

Asukoht:
Tartu
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. mai 2017
Kuulutus sisestati:
11. aprill 2017
Brutopalk:
Alates 750.00 kuni 2000.00 EUR kuus

Redman on kinnisvaraarenduse projektijuhtimise, ehitusjuhtimise ja ärikinnisvara nõustamise ettevõte. Meie kliendid on väikese ja keskmise suurusega ettevõtted, erainvestorid ja maaomanikud.
Meie eeliseks on kohaliku turu hea tundmine koos planeerimise ja ehituse kompetentsiga.