2023-08-23 14:48:55

Kommunikatsioonispetsialist

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Töö eesmärgiks on korraldada Estiko Grupi ettevõtete sise- ja väliskommunikatsiooni.

SINU ÜLESANNETEKS on kommunikatsioonialaste tegevuste planeerimine, sh sotsiaal- ja digitaalmeedias, ning plaanide elluviimine.
Lisaks korraldad erinevaid üritusi, administreerid kontserni veebilehte ja aitad kujundada kontsernile terviklikku visuaalset identiteeti.
Oled partneriks ettevõtte juhtkonnale ja kolleegidele oma valdkonda puudutavates teemades.

Ootused kandidaadile

OOTAME SINULT erialast kõrgharidust ning töökogemust kommunikatsiooni ja meediasuhtluse valdkonnas, samuti oskuslikku sotsiaalmeedia võimaluste rakendamist.
Töö eeldab ladusat tekstide loomise oskust, suurepäraste suulist ja kirjalikku eneseväljendusoskust nii eesti kui ka inglise keeles.
Sobiv kandidaat on tugeva algatusvõimega meeskonnamängija, keda iseloomustab paindlikkus ja pingetaluvus, kaasamisoskus ja organiseerimisvõime.

PAKUME SULLE vastutusrikast rolli ning vaheldusrikast tööd suurepärases töökeskkonnas kesklinnas asuvas kontoris.
See on võimalus erialaseks arenguks, milles Sind toetab professionaalne, töökas ja suurte kasvuplaanidega meeskond.
Lisaks pakume mitmesuguseid ühistegevusi ja soodustusi koostööpartnerite juures.