2023-08-23 14:48:55

Tartumaa Müügiesindaja/ Müügijuht

CVKeskus.ee klient
1200 - 2600 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Müügiesindaja tööülesanded:
• Igapäevane klientidega kohtumine
• Uute ja innovaatiliste toodete tutvustamine;
• Kliendilepingute sõlmimine ja müügiga seotud aruandlus
• Suhtlemine kliendihalduritega

Ootused kandidaadile

Sa oled hea õppija ning kohaneja
Sa oled initsiatiivikas klientidega
suhtlemisel
Sa oled julge ja tahtejõuline
Sa tahad end arendada müügitöös
Sa oled positiivne ja särav
Sa oled hea suhtleja
Sul on vähemalt keskharidus
Sul on B-kategooria juhilubade olemasolu ja auto kasutamise võimalus

Uuele müügiesindajale/ müügijuhile pakume alustamiseks ja edu saavutamiseks järgmisi põhimõtteid:

• Väga head müügialast väljaõpet tööle asumisel ning oskuste arendamist töö käigus;
• Organiseeritud kliendikohtumisi. Kliendihaldurid töötavad selle nimel, et müügiesindaja (Teie) päevaplaan oleks organiseeritud;
• Häid ja innovatiivseid tooteid, mida vajaks ja kasutaks iga inimene või ettevõte;
• Lisaks pakume väga head motivatsioonipaketti (Põhitasu+ tulemustasu+ boonused)
• Autokompensatsiooni
• Eneseteostusvõimalusi rahvusvahelises firmas nii Eestis kui ka soovi korral naaberriikides (Soome, Läti, Leedu)