Otsime hommiku teenindajad (7:30-16:30) ja ettekandjad (12:00-22:00).

CVKeskus.ee klient
3.6 - 3.9 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

klientide teenindamine, jookide müük ja serveerimine
viisakas ja kompetentne teenindamine
café-resto. korra ja puhtuse eest hoolitsemine
ametikohale vastav välimus.

Ootused kandidaadile

Nõudmised kandidaadile
Otsime inimesi, kes:
vajalik vähemalt poole aastane töökogemus, hea suhtlemisoskus,
viisakus, kiirus ja kohusetundlikus; kasuks tuleb erialane haridus
või läbitud kursused
omavad varasemad kogemust baarist, restoranis
oskavad vabalt suhelda nii eesti, vene kui ka inglise keeles
on loomingulised, kuid samas ka täpsed
pakuvad Hollywoodi naeratust meie külalistele
soovivad töötada koos oma ala professionaalidega.

Ettevõte pakub
Omaltpoolt pakume:
arenemisvõimalust kohviku-resto töös
tööaega graafiku alusel
palka ainult konto peale
lisaprotsenti palgale kassakäibest
meeldivat kollektiivi, baarmeni koolitusi.
Lisainfo
CV koos Fotoga!!! Ja palume märgid kas hommiku teenindaja või päevane!
Asukoht: Liivalaia 27, Tallinn.
Töö tüüp: täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega).
Info tel.: 58552526
või e-mail: resto(ät)terepere.info