2023-08-23 14:48:55

Üldehitaja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Seoses ehitushooaja algusega ja tööde mahu suurenemisega vajame oma meeskonda häid ja kogemustega üldehitajaid.

Kui sa oskad teha erinevaid üldehitus töid alates projektide lugemisest, kõigest mis jääb sinna vahepeale kuni ukse luku kinni keeramiseni siis oled just sobilik kandidaat meile.

Tööd asuvad Helsingis ja lähiümbruses.

Ootused kandidaadile

Meie meeskonda sulandub ideaalselt oma ala profesionaal, kellel on juba kandideerimise hetkeks töökogemust 3-4 aastat, kes oskab lugeda ning aru saada soome keelsetest projektidest ning suudab vähemalt elemetaarsel suhtlustasandil soome keeles ka töösse puutuvaid küsimusi lahendada.

Eelneva kogemuse põhjal võime kinnitada, et kiirus ja kvaliteet tagavad üldjuhul püsiva töö aastaringselt koos meeldiva palganumbriga kontol kaks korda kuus. Toetame inimesi, kes soovivad oma töös olla autonoomsed ning kes püüdlevad pideva efektiivsuse tõusu suunas.

Loomulikult eeldame ausust ning kokkulepetest kinnipidamist. Julgust algatada ning organiseerida ja eestvedada hindame kõrgelt.

Lisaboonuseks on auto ja juhilubade olemasolu ning elamispind Helsingis või lähiümbruses.

Eelkõige pakume sulle kindlust ja turvatunnet. Meie eesmärk on suurepärase meeskonna loomine ning need kes sinna kuuluvad, neid me juba naljalt ära ei lase.

Kuna ettevõtte areng on tasakaalukas, oleme suutnud suuremas osas elimineerida talve ja suve vahelise töömahtude erinevuse, mis aga ei tähenda, et aasta alguses ei võiks tulla paari nädalast kodusviibimist.

Oleme omaltpoolt võtnud südameasjaks pakkuda häid võimalusi korraliku palga teenimiseks läbi mõistlikult planeeritud tükitööde ning tunnitööde tegemise puhul pakume viisakat tunnitasu.

Peale edukat katseaja läbimist saad endale paraja portsu korralikke tööriistu, mis aitavad sul teenida head palka ning tunda tööst mõnu. Ka kvaliteetsed tööriided ja nõutav turvavarustus on meie poolt.

Lisaks:
Anname infot, kuidas organiseerida dokumente ja pabereid, mida on vaja normaalseks Soomes töötamiseks.
Aitame omaltpoolt nõu ja jõuga,et saaksid areneda edasi, kas oma ala profesionaalina, et läbi suurema ja läbimõelduma panuse teenida ka suuremat tasu.
Pakume võimalusi ka firmasiseseks arenemiseks, kas õppides lisaks kõrvale veel muude tööde tegemise oskusi või liikudes edasi teiste juhendamise ja tööde eestvedamise suunas.