2023-08-23 14:48:55

HOOLDAJA Inglismaale. Eelnev töökogemus pole vajalik.

CVKeskus.ee klient
9.2 - 10.5 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

Otsime hooldajaid Inglismaale Maidstone piirkonda, kes on valmis abistama vanureid ja puudega inimesi nende enda kodus. Töö eesmärk on pakkuda inimestele kõiki põhivajadusi nende enda kodus. Tööülesanneteks on sõita autoga inimeste koju, koristamine, kauplustes ostlemine, toidu valmistamine, inimeste hügieeni tagamine, vajadusel inimeste tõstmine erivahenditegha. Kõikide tööülesannete dokumenteerimine inglise keeles.

Ootused kandidaadile

Sobivalt hooldajalt ootame:

* Inglise keele oskust vähemalt B2 (suhtluskeele) tasemel.
* Valmisolekut töötama hooldajana ja tahet pakkuda kvaliteetset hooldusteenust ka hoolitsema inimese hügieeni eest.
* Tahet töötada meeskonnas.
* Hea suhtlemisoskus.
* Eesti Vabariigi kodakondsus.
* Vanust alates 18.a.
* Autojuhilubade (B-kategooria) olemasolu ja tahet juhtida autot Inglismaal.

Ettevõte pakub

Sobivale hooldajale pakume:

* Tähtajatut garanteeritud töötundidega töölepingut.
* Tasuta koolitusi. Alguses töötatakse koos mentoriga ja omandatakse teooriat klassiruumis Inglismaal.
* 28 päeva tasustatud puhkust aastas.
* Ettevõtte autot millega on võimalik ka erasõite teha.
* Suurbritannia pensionit.
* Jagatud või üksikmajutust Suurbritannias, esimesed 2 nädalat on majutus tasuta.
* Tasuta transfeeri Suurbritannia lennujaamast majutuseni.
* Dokumentide vormistamise Eestis ja Suurbritannias (NIN, pangakonto avamine, perearsti juures registreerimist jne.)

Lisainfo

Rohkem infot Fresh Job kodulehel siin.