2023-08-23 14:48:55

Ettekandja, kelner

CVKeskus.ee klient
900 - 1500 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Tule DORA DONO Gastro baari ettekandjaks- kelneriks. Asume Tallinna vanalinnas imelises kohas, turistide meelispaigas Raekoja platsil

5 ülesannet mida Sul tuleb täita

1. valmistad ette saali ja terrassi külaliste vastuvõtuks
2. tutvustad menüüd huvitatud isikutele ja juhatad kliendid lauda
3. pakud klientidele maailma parimat , kiireimat ja lahkeimat teenindust
4.teed arved ja võtad maksed tähelepanelikult ja ausalt
5.hoiad korras oma töökeskkonna ja töövahendid

Ootused kandidaadile

5 omadust mida sinult ootame:

1. Sul on kiired käed ja väledad jalad
2. oled nutikas , aus ja õpihimiline
3. hoolid päriselt külastajatest ja töökaaslastest
4. naudid suhtlemist ja töötamist rahvusvahelises keskkonnas
5.räägid suhtlustasandisl inglise keelt

Ettevõte pakub

5 hüve mida sulle pakume

1.vastavalt oskusktele nii palju raha ja rõõmu, et elu tunduks tore
2.tugevat tööalast väljaõpet ja meeldejäävat töökogemust kogu eluks
3.paindlikku töögraafikut
4.mitmekesist ja rahvusvahelist töökeskkonda
5.Ühtehoidvat ja positiivset meeskonda

Helisat kohe 56990624 või saada CV