2023-08-23 14:48:55

Tehnik

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Valve-, video-, ATS ja nõrkvoolusüsteemide paigaldus ja hooldus objektidel.

Установка и обслуживание слаботочных систем (охранная и пожарная сигнализация, видео и пропуская система, автоматика, сетевые решения).

Ootused kandidaadile

- Nõutav varasem töökogemus samal ametialal vähemalt 1 aasta
- Keeleoskus: eesti keel vähemalt kesktasemel, (kasuks tuleb vene keele oskus vähemalt algtasemel)
- B-kategooria juhiload
- Arvutioskus interneti kasutamine, e-posti kasutamine
- Kasuks tuleb turvasüsteemide tehnik, tase 4 kutse / turvasüsteemide tehnik, tase 5 kutse / turvasüsteemide projekteerija, tase 6 kutse omamine
- Nõrkvoolu ja turvasüsteemide hea tundmine
- Korrektne tööülesannete täitmine ja distsiplineeritus
- Hea pingetaluvus
- Praktilised teadmised nõrkvoolusüsteemidest
- Kogemus videovalve paigaldamises
- Kogemus ATS süsteemi hoolduse läbiviimises
- Kasuks tuleb valmidus välislähetusteks Suurbritanniasse ja Šotimaale (kõrgem palgatase)

NB! Turvasüsteemide tehniku taseme 5 ja 6 korral on põhipalk alates 1600,00 eurot, millele lisandub tulemustasu.

- Опыт работы не менее 1 года
- Водительские права категории «Б»
- Владение эстонским языком на уровне «Б2»
- Умение пользоваться компьютером
- Сертификат «техник слаботочных систем» уровень 4 или 5
- Хорошие знания охранных и слаботочных систем
- Дисциплинированность и умение хорошо выполнять поставленные задачи
- Хорошая стрессоустойчивость
- Практические знания слаботочных систем
- Опыт в установке видео систем
- Опыт в установке и обслуживания автоматической пожарной сигнализации
- Будет полезна ваша готовность в любой момент поехать в Великобританию и Шотландию (за дополнительную оплату)

NB! Техникикам по установке охранных систем 5 и 6 :ступени назначена з/п начиная от 1600,00 к которой добавляется премия за результативность.

Ettevõte pakub

- Erialaseid täiendkoolitusi
- Kaasaegseid töövahendeid
- Paindlikku töögraafikut
- Karjäärivõimalust
- Töötaja nõusolekul välislähetusi Suurbritaniasse ja Šotimaale (kõrgem palgatase)
- Возможность самореализоваться, усовершенствовать свои навыки и получить драгоценный опыт
- Современные инструменты
- Работа в дружном коллективе
- Пятидневная рабочая неделя
- Современные условия труда
- Возможность профессионального и карьерного роста
- Интересные проекты