2023-08-23 14:48:55

Turundusspetsialist

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Seoses firma tegevuse laienemisega otsime oma meeskonda turundusspetsialisti.

Põhilised tööülesanded :
• ettevõtte kliendibaasi, hinna ja müügi analüüs
• turundusplaanide koostamineja elluviimine
• kliendikommunikatsiooni, kodulehe ja sotsiaalmeedia haldamine
• digitaalne turundus ettevõtte erinevatel turgudel

Ootused kandidaadile

See töö on sulle kui :
• Sul on turundusalane kõrgharidus või turundusalane töökogemus. Soovitavlt lähem kokkupuude e-turunduskanalitega
• Näed seoseid turunduse ja teiste ärifunktsioonide vahel
• Sul on soov ennast pidevalt täiendada, sest maailm muutub kiiresti
• Suudad suhelda lihtsalt ja arusaadavalt erinevate kliendigruppidega neile sobivate kanalites
• Sa oled initsiatiivikas ja sulle meeldib asju lõpuni viia
• Sa räägid ja kirjutad väga hästi eesti keeles ja oskad suhelda inglise keeles. Kasuks tuleb vene keel oskus suhtlustasandil.

Ettevõte pakub

Pakume sulle :
• Tööd väikeses, aga toredas ja toetavas kollektiivis
• Aitame sul aru saada, mis toimub energiaturgudel kui sa end selles kindlalt ei tunne
• Paindlikku tööaega ja osaliselt kaugtöö võimalust