2023-08-23 14:48:55

Hotelli administraator

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Klientide professionaalne ja sõbralik teenindamine hotelli vastuvõtuletis; külastajate sisse- ja väljaregistreerimine; arvelduste teostamine; jooksvate kliendiprobleemide lahendamine; lisateenuste ja -toodete müük; hotelli üldtelefonile ja e-postile vastamine; on-line broneeringusüsteemide haldamine; info jagamine ja teadete edastamine.

Ootused kandidaadile

Hea eesti ja inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas; vene keele oskus suhtlustasandil; hea pingetaluvus ja konstruktiivsus probleemide lahendamisel; viisakas klienditeeninduse ja telefonisuhtluse oskus; valmisolek meeskonnatööks; kohusetundlikkus ja täpsus; valmisolek töötada ka öisel aja ja nädalavahetustel.

Omalt poolt pakume püsivat ja vaheldusrikast tööd hubases ja väikses hotellis;
kaasaegseid töötingimusi usaldusväärses ettevõttes;
erialast väljaõpet;
sõbralikku kollektiivi;
konkurentsivõimelist töötasu;
paindlikku graafikut.
Pakutav töökoht on osalise koormusega.