2023-08-23 14:48:55

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda läti keelt kõnelevat klienditeenindajat.
Põhilised tööülesanded :
• Läti klientide telefonikõnedele ja e-kirjadele vastamine
• Elektri hinnapkkumiste koostamine klientidele
• Lepingute sisestamine kliendihaldusprogrammi

Mūsu jaukajā un daudzvalodīgajā Tallinas ofisā tiek gaidīts/-a

KLIENTU SERVISA SPECIĀLISTS/-E

Galvenie darba uzdevumi:

Latviešu klientu apkalpošana telefoniski un e-pastu sarakstē
Elektroenerģijas cenu piedāvājumu sagatavošana
Līgumu ievadīšana sistēmā

Ootused kandidaadile

See töö on sulle kui :
• Sulle meeldib inimestega suhelda ja klientidele sobivaid lahendusi leida
• Sa oled initsiatiivikas ja sulle meeldib õppida uusi asju
• Sa räägid ja kirjutad hästi läti keeles ja oskda rääkida vene keeles
Eelnev töökogemus ja kõrgharidus ei ole vajalikud.

Šis darbs ir Tev piemērots:
Ja Tev patīk komunicēt ar cilvēkiem un rast piemērotākos risinājumus
Esi iniciatīvs un Tev patīk apgūt jaunas lietas
Tu ļoti labi runā un raksti latviešu valodā, pārzini arī krievu valodu

Darba pieredze un augstākā izglītība nav nepieciešama.

Pakume sulle tööd väikeses ja toetavas kollektiivis ja paindlikku tööaega.

Piedāvājam darbu mazā un atbalstošā kolektīvā. Darba grafiks var būt elastīgs.
Darba laiks Pilna slodze, Pusslodze, darba dienās 9-17
Darba vieta Tallina