2023-08-23 14:48:55

Vahetusevanem/старший смены (Jüri)

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Võtame Jüris asuvasse metalltoodete tehasesse tööle vahetusevanema.
Tema peamised ülesanded:
- tootmise tööprotsessi ja kvaliteedi tulemi kontroll;
- vahetuste sujuva ja tõrgeteta töö tagamine, töökeskuste vahelist tööd koordineerimine;
- töökorralduse reeglite ja töötajate tööülesannete koordineerimine.

На завод металлических изделий в Юри требуется старший смены. Основными обязанностями являются контроль качества работы на производственных процессах, обеспечение бесперебойной работы согласно плану.

Ootused kandidaadile

- kogemus sarnasel ametikohal;
- suhtlemisoskus;
- oskus töötada meeskonnas;
- vene keele oskus meeskonna suhtlemiseks.

- опыт работы на похожей должности;
- умение работать в комманде.

Pakume väljaõpet, kaasaegseid töötingimusi, sõbralikku kollektiivi, bussitransporti Tallinn/Maardu - Jüri - Tallinn/Maardu.

Предлагаем обучение на месте, дружный коллектив, современные условия труда, транспорт Tallinn/Maardu - Jüri - Tallinn/Maardu.