2023-08-23 14:48:55

Kvaliteedikontroll - laospetsialist

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

AS Ecobirch otsib oma saeveskisse asjalikku ja energilist kvaliteedikontroll - laospetsialisti, kelle peamisteks tööülesanneteks on ostetava saematerjali vastuvõtt, kvaliteedikontroll, kauba märgistamine vastavalt ettevõtte laosüsteemile ja majandustarkvaras laokannete tegemine.
Lisaks osaleb ta saematerjali inventuuridel ja vajadusel paneb käed külge ka teistel saeveski abitöödel.

Ootused kandidaadile

Kvaliteedikontroll - laospetsialisti olulisteks isikuomadusteks on kiirus, täpsus ja kohusetundlikkus. Suutlikkus iseseisvalt töötada, probleeme lahendada ja hea suhtlemisoskus.
Samuti tuleb kasuks eelnev kogemus ja/või haridus puidutööstuse vallas ja venekeeleoskus suhtlustasandil.
Loomulikult on vajalik elementaarsed oskused arvutiga töötamiseks.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
  • Stabiilset töökohta ja töötasu
  • Igakuist tulemustasu
  • Tervise Paradiisi spordiklubi, veekeskuse ja bowlingu külastust
  • Sõbralikku ja töökat kollektiivi
  • Lisainfo

    Töö on sobilik nii meestele, kui ka naistele. Nii kogemustega inimesele, kui värskelt puidutööstuse eriala lõpetanud noorele.
    Tööaeg kell 08:00 - 16:30.
    Tööle asumine esimesel võimalusel.

    Ühendust võetakse ainult välja valitud tööle kandideerijatega.