2023-08-23 14:48:55

Arendusjuht kollektsioonide valdkonnas

CVKeskus.ee klient
Kuni 1700 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Töö eesmärk on kollektsioonide analüüsimine ning arengu planeerimine lähtuvalt asutuse põhimäärusest ja asutuse strateegilistest eesmärkidest.

Peamised tööülesanded:
• avamaa ja kasvuhoonete kollektsioonide hetkeolukorra analüüsimine ja ekspositsioonide planeerimine vastavalt rahvusvaheliselt botaanikaaedades levivatele trendidele ja ülemaailmsete botaanikaaedade missioonile;
• kollektsioonide efektiivse ja kaasaegse hoolduse ja järjepidevuse tagamine ning korraldamine;
• koostöö korraldamine kutse- ja kõrgkoolidega;
• valdkonna finantsjuhtimine, planeerimine ning rahastusvõimaluste leidmine, sh projektitaotluste koostamine, nende tähtaegne esitamine ning monitooring, projektide elluviimise korraldamine koos vastavate aruannete koostamise ja esitamisega.

Ootused kandidaadile

Edukas kandidaat omab kõrgharidust, varasemat töökogemust loodusteaduste või aianduse valdkonnas ning arendusprojektide juhtimiskogemust.

Nõutud keeled: eesti (kõrgtasemel), inglise (kõrgtasemel), vene (kesktasemel)

Pakume võimalust panustada Eesti suurima botaanikaaia arendusse, eneseteostust ning toetavaid kolleege.

Tööle asumise aeg: kokkuleppel

Lisainfo

Lisainfo telefonil 6062 680