2023-08-23 14:48:55

Vahitüürimees

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Töökoha eesmärk: ohutuse tagamine käigu-, ankru- ja kaldavahis.
Peamised tööülesanded:
* ujuvmärgistuse ja taglastuse pesemine, hooldamine ning asendamine laeva pardal;
* ujuvmärgistuse paigaldamine ja väljavõtmine;
* koostöös teise spetsialistiga ujuvmärgistuse tule tööga seotud seadmete hooldamine ja asendamine laeva pardal;
* laevale pandud tööülesannete piires vajaliku koostöö tegemine hüdrograafia- ja navigatsioonimärgistuse teenistuse erinevate osakondadega ning talitustega.

Ootused kandidaadile

- kutsekeskharidus;
- eesti keele kõrgtasemel C1;
- väiksema kui 200-se kogumahutavusega laeva vahitüürimehe tunnistus;
- STCW nõuetele vastavad meresõidudokumendid;
- kehtiv meremehe tervisetõend.

Pakume kaasaegset, arengule suunatud töökeskkonda, tööalast täienduskoolitust, mitmeid sportimisvõimalusi.

Põhitöötasule lisandub merepäevatasu iga merel töötatud päeva eest.

Lisainfo

Lisainfo telefonil: 5043 861 -Andres Kreek (laevastiku osakonna juhataja)