2023-08-23 14:48:55

Järelevalve spetsialist

CVKeskus.ee klient
Alates 890 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Järelevalve spetsialist tagab hariduslike erivajadustega õpilaste ning kooli töötajate füüsilise ja vaimse turvalisuse. Korraldab kooli sisevalve, juhib kriisiolukordade lahendamist ja tagab operatiivabi. Selgitab välja korrarikkumiste asjaolud; teostab õpilastega seotud järelevalvetoiminguid; hindab töökeskkonna riske.
Otsitakse töötajaid ühele ametikohale asukohaga Kaagvere küla, Mäksa vald.

Ootused kandidaadile

Kõrgharidus - soovituslikult sotsiaaltöö, korrektsiooni, sisekaitse või IT alal.
Tunneb õiguslikku regulatsioonisüsteemi.
Teab Põhiseadusest tulenevate õiguste ja vabaduste piirangute aluseid.
Omab teadmisi ja oskuseid tegutseda ohu- ja eriolukordades.
Omab teadmisi ja oskuseid töötamisel dokumentatsiooniga.
On heas üldfüüsilises vormis.
Oskab teha meeskonnatööd.
Hea huumorimeel ja pingetaluvus.
Omab B kategooria juhtimisõigust.

2015/2016 õppeaastal valmis uus koolikompleks. Uues hoones on loodud nii töötajatele kui ka õpilastele täiesti uued ja tänapäevased arenemis-, enesetäiendamis- ja töötamistingimused.
Pakume erialase täiendamise ja arenemise võimalust, kaasa rääkimist uute põhimõtetega kooli kujunemisele.
Täiskoormusega järelevalvespetsialisti töötasu määr on 890 €.
Ühendust võetakse väljavalitud kandidaatidega.