2023-08-23 14:48:55

Höövlioperaatori abi

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime Imavere saeveski Talatehasesse höövliliini operaatori abi, kelle tööks saab:
* höövlioperaatori abistamine
* materjali hööveldamine vastavalt tööjuhendile
* materjali tehnilise höövelduskvaliteedi, mõõdutäpsuse ja profiili tagamine
* etteantud höövelduse mahunormide täitmine
* ettenähtud andmete sisestamine infosüsteemidesse
* materjalivahetuse läbiviimine

Ootused kandidaadile

Sobilik kandidaat on
* kohusetundlik, aus ja hea suhtlemisoskusega
* oma töös täpne
* valmis töötama vahetustes
* valmis õppima uusi oskuseid ja neid töös rakendama
* valmis panustama meeskonnas heade töötulemuste nimel

Ettevõte pakub

Meie omalt poolt pakume
* turvalist töökeskkonda, mille parendamisega tegeletakse igapäevaselt
* tööks vajalikke isikukaitsevahendeid, tööriideid
* häid töötingimusi ja sõbralikku meeskonda
* konkurentsivõimelist töötasu ja meeldivaid lisahüvesid
* toredaid ühisüritusi

Kandideerida võib läbi CV Keskuse või saates oma CV e-mailile mari.ludimois[at]storaenso.com hiljemalt 24.märtsiks 2017.

Lisainfo

Are Lepp
+372 523 5020