2023-08-23 14:48:55

Otsime elementide projekteerijaid Tallinnasse

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Meie Tallinna kontori tegevus on keskendunud elementide projekteerimisele. Seoses arvukate uute projektidega otsime nüüd oma Tallinna projekteerimismeeskonda lisajõude.

Elementide projekteerija peamine tööülesanne on kortermajade ning äri- ja tööstushoonete raudbetoonelementide projekteerimine. Töökohal tehakse tihedat koostööd Soome kontorite ehitusprojekteerijatega.

Ootused kandidaadile

Ootame taotlejailt ehitusalast haridust (aktsepteerime ka varsti kooli lõpetavaid ehitusõpilasi), võimet töötada iseseisvalt ja täpselt, soovi oma oskusi täiendada ja vastutusvõimet. Plussiks on programmi AutoCad / Tekla tundmine.

Ettevõte pakub

Töö on püsiv, täiskohaga ja algab lepingus ettenähtud ajal.

#Hoolimine #Koostegemine #Ausmäng

Meie jaoks on oluline, et meie asjatundjad tunnevad end tööl hästi ja et neil jätkub energiat ka vaba aja veetmiseks. Jälgime erilise hoolega heaolu töökohal, töö ergonoomikat, vaimset koormust ja tööohutust. Tahame, et iga meie töötaja tuleks tööle hea meelega, isegi esmaspäeviti!

Tere tulemast töötama Vahanenis, kus kolleegid on professionaalsed ja toredad ning töövahendid kaasaegsed!

saama https://vahanen.rekrytointi.com/paikat/?o=A_RJ&jgid=1&jid=222 !

Lisainfo

Palun jätke oma taotlus ja palgasoov alltoodud lingi kaudu hiljemalt pühapäeval 26.03.2017.

Lisateavet töö kohta annab meeskonnajuht Aarne Mõttus, tel +372 64 106 32, meil: aarne.mottus(at)vahanen.com.

Usaldusväärne partner – üheskoos rohkem

Vahanen on üks Soome suurimaid ehitus- ja kinnisvaravaldkonna ekspertorganisatsioone. Toetume üle 60 aasta pikkustele traditsioonidele. Tahame üles ehitada hästi toimivat elukeskkonda, luues koos klientidega tarku ja jätkusuutlikke lahendusi. Tahame olla koostööpartner, kes pakub suurepärast kliendikogemust ja on populaarne tööandja. Me hoolime ja teeme asju üheskoos, me hoolitseme alati selle eest, et mäng oleks aus.

Pakume uusehitamise, remondi ja kinnisvarahalduse tervikteenuseid, ehitusfüüsilisi ekspertteenuseid ning keskkonnateenuseid.