2023-08-23 14:48:55

Ekspertarst

CVKeskus.ee klient
Alates 27.5 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

Töö sisu on töövõimehindamise ekspertarvamuse koostamine. Töövõimehindamisest saab täpsemalt lugeda siit: https://www.tootukassa.ee/content/toovoimereform/toovoime-hindamine

Töö toimub elektrooniliselt, on dokumendipõhine ning tööd on võimalik paindlikult teha asukohast ning kellaajast sõltumatult (kodukontor).

Meeskonda otsime arste olenemata nende elu ja asukohast.

Töökoormust on võimalik kokkuleppel muuta paindlikult on alates 0,15 koormusest

Ootused kandidaadile

Nõutud on arstina töötamise kogemus viimase 5 aasta jooksul vähemalt kahel aastal, osaleda võivad ka residendid. Vajalik on ka töövõime hindamise ajal olla praktiseeriv arst. Osaleda ei saa radioloogid, kõikide muude erialade arstid võivad osaleda k.a. perearstid.

Vajalik on arvutiga töötamise oskus.

Pakume töötavatele arstidele atraktiivset lisateenimise võimalust!
Sealjuures paindlikku tööaega ja -kohta.

Väga atraktiivset töötasu!

Lisaküsimuste korral võta julgelt ühendust.