2023-08-23 14:48:55

Klienditeenindaja-ettekandja

CVKeskus.ee klient
Kuni 750 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

- klientide teenindamine saalis või kassas kõrgel tasemel
- tellimuste vastuvõtt lauast, arveldamine, vajadusel töö baaris
- viisakas ja sõbralik suhtlemine klientidega
- saali ja baari korrashoid
- täiskoormus

Ootused kandidaadile

- täisealine
- keelte valdamine - eesti ( vähemalt kesktase), inglise ja vene (suhtlustasandil)
- väga hea suhtlemisoskus
- sõbralikkus, kõrge pingetaluvus
- kohusetundlikkus
- paindlikkus tööülesannete täitmisel
- varasem töökogemus ettekandjana tuleb kasuks

Ettevõte pakub

- sõbralikku kollektiivi
- stabiilset tööd ja paindliku graafikut
- täiskoormust
- tööd klienditeenindajana kiirtoidurestoranis
- enesearengut

Pakume täiskoormusega tööd klienditeenindajatele Rocca Al Mare Chopsticksis, Pärnu mnt Chopsticksis, Järve Selveri uues avanevas Chopsticksis, Kristiine Chopsticksis, Viimsi Chi restoranis ettekandjana.

Lisainfo

Pakume tööd klienditeenindajatele Chopsticksi hiina kiirtoidurestoranis ning klienditeenindajatele Chi restoranis (Solarise keskus).