2023-08-23 14:48:55

TEHNILISE TOE JUHT Technical Support Manager

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Sa vastustad töö eest ADAMA partneritega (edasimüüjatega), põllumajanduse spetsialistidega, ühistute ja talunikega Eestis, nõustad ja informeerid kliente ADAMA toodete eelistest ja parimatest tehnoloogiatest. Sa tagad ADAMA toodete kättesaadavuse, korraldad esitlusi ja koolitusi, põllupäevi ja seminare, aitad leida kliendile kõige efektiivsemaid lahendusi.

Ootused kandidaadile

Otsime Sind, kui Sul on
• vähemalt 2-aastane kogemus taimekaitsevahendite alal
• vähemalt bakalaureuse kraad põllumajanduse, soovitavalt agronoomia alal
• sügav huvi valdkonna vastu ja teadmised taimekaitsevahenditest
• lisaks eesti keelele hea inglise kõne- ja kirjakeele oskus, vene kõnekeele oskus on eeliseks
• valmisolek liikuda Eesti piires ja käia ka välislähetustes
• kodukontori võimalus

Oled sobiv kandidaat, kui Sinu suhtlemis- ja läbirääkimisoskused võimaldavad luua tulemuslikke püsivaid kliendisuhteid, suudad näha arenguvõimalusi, leiad kiiresti lahenduse tekkivatele probleemidele, tegutsed plaanipäraselt, oled korrektne ja iseseisev.

Pakume Sulle võimalust eneseteostuseks rahvusvahelises kontsernis, sõralikku meeskonda, erialaseid täiendkoolitusi, arenguvõimalust ja konkurentsivõimelist motivatsioonipaketti, mis sisaldab töövahendeid ja ametiautot.